Співпраця з фахівцями первинної мережі.

ПЛАН

виїздів фахівців центральної районної клінічної лікарні в лікувально-профілактичні установи первинної мережі на вересень 2018 року.

Фах Відповідальна особа Установа куди буде здійснено виїзд Дата
1. Акушерство та гінекологія Шевченко І.І. АЗПСМ с. Гожули 18.09.2018 р.
Матвієнко М.В. АЗПСМ с. Степне 25.09.2018 р.
2. Терапія, пульмонологія Бандалетова Н.С. АЗПСМ с. Терешки 04.09.2018 р.
3. Хірургія Величко Д.А. АЗПСМ с. Терешки 04.09.2018 р.
4. ендокринологія Пащенко В.І. АЗПСМ с. Терешки 04.09.2018 р.
5. Ревматлогія Панасюк Н.А. АЗПСМ с. Петрівка 11.09.2018 р.
6. Офтальмологія Березівська Т.Ю. АЗПСМ с. Петрівка 11.09.2018 р.
7. Гастроентерологія Бобирь Т.І. АЗПСМ с. Петрівка 11.09.2018 р.
8. Психіатрія Биба Т.Ю. АЗПСМ с. Гожули 18.09.2018 р.
9. Травматологія Степанова Є.В. АЗПСМ с. Гожули 18.09.2018 р.
10. Неврологія Федоточкіна О.О. АЗПСМ с. Степне 25.09.2018 р.
11. Урологія, проктологія Матьоха О.П. АЗПСМ с. Степне 25.09.2018 р.

ПЛАН

виїздів фахівців центральної районної клінічної лікарні в лікувально-профілактичні установи первинної мережі на липень 2018 року.

Фах Відповідальна особа Установа куди буде здійснено виїзд Дата
1. Акушерство та гінекологія Карпенко Н.М. АЗПСМ с. Тахтаулово 10.07.2018 р.
Кравец Н.В. АЗПСМ с. Судіївка 17.07.2018 р.
2. Онкологія Котова А.М. АЗПСМ с. Тахтаулово 10.07.2018 р.
АЗПСМ с. Судіївка 17.07.2018 р.
3. Фтизіатрія Твердохліб Л.М. АЗПСМ с. Тахтаулово 10.07.2018 р.
АЗПСМ с. Судіївка 17.07.2018 р.

ПЛАН

виїздів фахівців центральної районної клінічної лікарні в лікувально-профілактичні установи первинної мережі на травень 2018 року.

 

Фах Відповідальна особа Установа куди буде здійснено виїзд Дата
1. Акушерство та гінекологія Карпенко Н.М. АЗПСМ с. Щербані 22.05.2018 р.
2. Педіатрія Денисенко Ю.В. АЗПСМ с. Руновщина 03.05.2018 р.
3. Гематологія Гонда О.І. АЗПСМ с. Божківське 15.05.2018 р.
4. Інфекційні хвороби Белая О.В. АЗПСМ с. Божківське 15.05.2018 р.
5. Ревматологія Панасюк Н.А. АЗПСМ с. Божківське 15.05.2018 р.
6. Кардіологія Овчарова Г.П. АЗПСМ с. Руновщина 03.05.2018 р.
7. Пульмонологія Бандалетова Н.С. АЗПСМ с. Руновщина 03.05.2018 р.
8. Неврологія Федоточкіна О.О. АЗПСМ с. Щербані 22.05.2018 р.
9. Урологія Матьоха О.П. АЗПСМ с. Щербані 22.05.2018 р.

ПЛАН

виїздів фахівців центральної районної клінічної лікарні в лікувально-профілактичні установи первинної мережі на квітень 2018 року 

Фах Відповідальна особа Установа куди буде здійснено виїзд Дата
1. Акушерство та гінекологія Покотило Н.В. АЗПСМ с. Заворскло 17.04.2018 р.
2. Дерматовенерологія Купріян Т.М. АЗПСМ с. Куликово 03.04.2018 р.
3. Хірургія Величко Д.А. АЗПСМ с. Заворскло 17.04.2018 р.
4. Офтальмологія Березівська Т.Ю. АЗПСМ с. Куликово 03.04.2018 р.
5. Гастроентерологія Бобирь Т.І. АЗПСМ с. Куликово 03.04.2018 р.
6. Кардіологія Овчарова Г.П. АЗПСМ с. Заворскло 17.04.2018 р.

 


ПЛАН
виїздів фахівців центральної районної клінічної лікарні в лікувально-профілактичні установи первинної мережі на березень 2018 року

Фах Відповідальна особа Установа куди буде здійснено виїзд Дата
1. Акушерство та гінекологія Карпенко Н.М. АЗПСМ с. Абазівка 01.03.2018 р.
2. Гематологія Гонда О.І. АЗПСМ с. . Абазівка 01.03.2018 р.
3. Хірургія Величко Д.А. АЗПСМ с. Абазівка 01.03.2018 р.
4. Наркололгія Череваньов Є.В. АЗПСМ с. Ковалівка 20.03.2018 р.
5. Гастроентерологія Бобирь Т.І. АЗПСМ с. Ковалівка 20.03.2018 р.
6. Лікар відповідальний за обслуговування учасників бойових дій Малиш А.Г. АЗПСМ с. Ковалівка 20.03.2018 р.

ПЛАН

виїздів фахівців центральної районної клінічної лікарні в лікувально-профілактичні установи первинної мережі на лютий 2018 року.

Фах Відповідальна особа Установа куди буде здійснено виїзд Дата
1. Акушерство та гінекологія ПокотилоН.В. АЗПСМ с. Розсошенці 20.02.2018 р.
Бондарь О.М. АЗПСМ с. Супрунівка 13.02.2018 р.
2. Підліткова терапія Савчук А.І. АЗПСМ с. Супрунівка 13.02.2018 р.
АЗПСМ с. Розсошенці 20.02.2018 р.
3. Стоматологія Черніков М.В. АЗПСМ с. Новоселівка 06.02.2018 р.
4. Онкологія Котова А.М. АЗПСМ с. Новоселівка 06.02.2018 р.
5. Функціональна діагностика Єфременко О.М. АЗПСМ с. Новоселівка 06.02.2018 р.
6. Оторинолярингологія Малікова Н.М. АЗПСМ с. Супрунівка 13.02.2018 р.
АЗПСМ с. Розсошенці 20.02.2018 р.

ПЛАН

виїздів фахівців Полтавської центральної районної клінічної лікарні в лікувально-профілактичні установи первинної мережі на грудень 2017 року.

Фах Відповідальна особа Установа куди буде здійснено виїзд Дата
1. Акушерство та гінекологія Покотило Н.В. АЗПСМ с. Божківське 21.12.2017р.
Кравець Н.В. АЗПСМ с. Василівка 14.12.2017р.
2. Кардіологія Овчарова Г.П.. АЗПСМ с. Василівка 14.12.2017р.
3. Гематологія Гонда О.І. АЗПСМ с. Василівка 14.12.2017р.
4. Функціональна діагностика Єфременко О.М. АЗПСМ с. Божківське 21.12.2017р.
5. Обслуговування учасників бойових дій Малиш А.Г. АЗПСМ с. Божківське 21.12.2017р.

ПЛАН

виїздів фахівців Полтавської центральної районної клінічної лікарні в лікувально-профілактичні установи первинної мережі на жовтень 2017 року.

Фах Відповідальна особа Установа куди буде здійснено виїзд Дата
1. Акушерство та гінекологія Покотило Н.В АЗПСМ с. Заворскло 17.10.2017 р.
Бондар О.І. АЗПСМ с. Петрівка 10.10.2017 р.
Кравець Н.В. АЗПСМ с. Кротенки 03.10.2017 р.
2. Онкологія Котова А.М. АЗПСМ с. Петрівка 10.10.2017 р.
АЗПСМ с. Заворскло 17.10.2017 р.
3. Гематологія Гонда О.І. АЗПСМ с. Кротенки 03.10.2017 р.
4. Інфекційні хвороби Белая О.В. АЗПСМ с. Кротенки 03.10.2017 р.
5. Хірургія Рева О.В. АЗПСМ с. Кротенки 03.10.2017 р.
6. Травматологія Степанова Є.В. АЗПСМ с. Петрівка 10.10.2017 р.
7. Кардіологія Овчарова Г.П. АЗПСМ с. Петрівка 10.10.2017 р.
АЗПСМ с. Заворскло 17.10.2017 р.

ПЛАН

виїздів фахівців центральної районної клінічної лікарні в лікувально-профілактичні установи первинної мережі на липень 2017 року

 

Фах Відповідальна особа Установа куди буде здійснено виїзд Дата
1. Акушерство та гінекологія Бондар О.М. АЗПСМ с. Абазівка 18.07.2017 р.
Грисенко Т.О. АЗПСМ с. В.Тростянець 11.07.2017 р.
Кравець Н.В. АЗПСМ с. Судіївка 25.07.2017 р.
2. Фтизіатрія Богатиренко О.М. АЗПСМ с. В.Тростянець 11.07.2017 р.
АЗПСМ с. Судіївка 25.07.2017 р.
3. Офтальмологія Березівська І.Ю. АЗПСМ с. Абазівка 18.07.2017 р.
4. Дерматологія Купріян Т.М. АЗПСМ с. Абазівка 18.07.2017 р.
5. Онкологія Котова А.М. АЗПСМ с. В.Тростянець 11.07.2017 р.
АЗПСМ с. Судіївка 25.07.2017 р.

 

 


ПЛАН

виїздів фахівців центральної районної клінічної лікарні в лікувально-профілактичні установи первинної мережі на березень 2017 року

 

Фах Відповідальна особа Установа куди буде здійснено виїзд Дата
1. Акушерство та гінекологія Кравець Н.В. АЗПСМ с. Василівка 14.03.2017 р.
Кравченко Ю.А. АЗПСМ с. Терешки 16.03.2017 р.
Покотило Н.В. АЗПСМ с. Божківське 21.03.2017 р.
2. Підлітковий лікар Дощенко А.І. АЗПСМ с. Василівка 14.03.2017 р.
АЗПСМ с. Заворскло 28.03.2017 р.
3. Уролдогія Матьоха О.П. АЗПСМ с. Василівка 14.03.2017 р.
4. Алергологія Романова С.Р. АЗПСМ с. Терешки 16.03.2017 р.
5. Гематологія Гонда О.І. АЗПСМ с. Терешки 16.03.2017 р.
6. Нефрологія Василевський А.М. АЗПСМ с. . Божківське 21.03.2017 р.
7. Терапія Бандалетова Н.С. АЗПСМ с. Заворскло 28.03.2017 р.
8. ЛОР Малікова Н.М. АЗПСМ с. . Божківське 21.03.2017 р.
АЗПСМ с. Заворскло 28.03.2017 р.

 

1


ПЛАН

виїздів фахівців центральної районної клінічної лікарні в лікувально-профілактичні установи первинної мережі на жовтень 2016 року

Фах Відповідальна особа Установа куди буде здійснено виїзд Дата
1. Онкологія Котова А.М. АЗПСМ с. Рунівщина 04.10.2016 р.
2. Стоматологія Черніков М.В. АЗПСМ с. Рунівщина 04.10.2016 р.
3. Фтизіатрія Богатиренко О.М. АЗПСМ с. Рунівщина 04.10.2016 р.
4. Терапія Бандалетова Н.С. АЗПСМ с. Петрівка 11.10.2016 р.
5. Психіатрія Биба Т.Ю. АЗПСМ с. Петрівка 11.10.2016 р.
6. Геріатрія Малиш А.Г. АЗПСМ с. Петрівка 11.10.2016 р.
7. Травматологія, нейрохірургія Степанова Є.В. АЗПСМ с. Тахтаулове 18.10.2016 р.
8. Наркологія Череваньов Є.В. АЗПСМ с. Тахтаулове 18.10.2016 р.
9. Гастроентерологія Бобирь Т.І. АЗПСМ с. Мачухи 25.10.2016 р.
10. Дерматологія Купріян Т.М. АЗПСМ с. Мачухи 25.10.2016 р.
11. Офтальмологія Березівська І.Ю. АЗПСМ с. Мачухи 25.10.2016 р.

Наказом від 05.05.2016 року №116-К на посаду заступника головного лікаря з дитинства та материнства комунального закладу «Полтавський районний клінічний центр первинної медичної допомоги» призначено Засядько Вікторію Анатоліївну.


ПЛАН

виїздів фахівців центральної районної клінічної лікарні в лікувально-профілактичні установи первинної мережі на вересень 2016 року

Фах Відповідальна особа Установа куди буде здійснено виїзд Дата
1. Акушерство та гінекологія Кравець Н.В. АЗПСМ с. Микильське 06.09.2016 р.
Грисенко Т.О. АЗПСМ с. Тростянець 22.09.2016р.
Матвієнко М.В. АЗПСМ с. Щербані 27.09.2016р.
2. Ортопедична стоматологія Чайчук Ю.М. АЗПСМ с. Тростянець 22.09.2016р.
3. Лікар відповідальний за контингент ЧАЕС Бобирь Т.І. АЗПСМ с. Микильське 06.09.2016 р.
4. Фтизіатрія Богатиренко О.М. АЗПСМ с. Микильське 06.09.2016 р.
5. Хірургія Величко Д.А. АЗПСМ с. Терешки 13.09.2016р.
6. Судидинна хірургія Мукогоренко С.І. АЗПСМ с. Терешки 13.09.2016р.
7. Проктологія Матьоха О.П. АЗПСМ с. Терешки 13.09.2016р.
8. Пульмонологія Бандалетова Н.С. АЗПСМ с. Тростянець 22.09.2016р.
9. Нефрологія Василевський А.М. АЗПСМ с. Щербані 27.09.2016р.
10. Ендокринологія Пащенко В.І. АЗПСМ с. Щербані 27.09.2016р.

 


ПЛАН

виїздів фахівців центральної районної клінічної лікарні в лікувально-профілактичні установи первинної мережі на травень 2016 року 

Фах Відповідальна особа Установа куди буде здійснено виїзд Дата
1. Акушерство та гінекологія Грисенко Т.О. АЗПСМ с. Калашники 12.05.2016 р.
Бондар О.М. АЗПСМ с. Кірове 17.05.2016 р.
2. Алергологія Романова С.Р. АЗПСМ с. Калашники 12.05.2016 р
3. Нефрологія Василевський А.М. АЗПСМ с. Калашники 12.05.2016 р
4. Інфекційні хвороби Бєлая О.В. АЗПСМ с. Кірове 17.05.2016 р.
5. Функціональна діагностика Єфременко О.М. АЗПСМ с. Кірове 17.05.2016 р.
6. Завідуюча терапевтичним відділенням Бандалетова Н.С. АЗПСМ с. Мачухи 24.05.2016 р.
7. Неврологія Федоточкина О.О. АЗПСМ с. Мачухи 24.05.2016 р
8. Фізіотерапія Цвик М.А. АЗПСМ с. Мачухи 24.05.2016 р

 


План виїздів фахівців центральної районної клінічної лікарні в лікувально-профілактичні установи первинної мережі на квітень 2016 року. 

Фах Відповідальна особа Установа куди буде здійснено виїзд

Дата

1. Акушерство та гінекологія Покотило Н.В. АЗПСМ с. Рунівщина 05.04.2016 р.
2. Кардіологія Овчарова Г.П. АЗПСМ с. Божківське 12.04.2016 р.
3. Функціонльна діагностика Єфременко О.М. АЗПСМ с. Рунівщина 05.04.2016 р.
4. Гематологія Гонда О.І. АЗПСМ с. Божківське 12.04.2016 р.
5. Неврологія Гриб О.М. АЗПСМ с. Рунівщина 05.04.2016 р.
6. Інфекційні хвороби Бєлая О.В. АЗПСМ с Божківське 12.04.2016 р.
7. Ревматологія Панасюк Н.А. АЗПСМ с. Валок 19.04.2016 р.
8. Судинна хірургія Мукогоренко С.І. АЗПСМ с. Валок 19.04.2016 р.
9. Проктологія Матьоха О.П. АЗПСМ с. Валок 19.04.2016 р.
10. Комбустіологія Рева О.В. АЗПСМ с. Василіка 26.04.2016 р.
11. Урологія Матьоха О.П. АЗПСМ с. Василіка 26.04.2016 р.
12. Фтизіатрія Богатиренко О.М. АЗПСМ с. Василіка 26.04.2016 р.