З Днем народження !

Шановний Олеже Анатолійовичу! Хочемо привітати вас з Днем народження і побажати, щоб все, про що мріялося, було реалізовано. Вірні друзі, домашнє тепло і затишок, дорогі серцю люди, улюблена справа – багато років впевнено крокують поруч. Будьте здорові та щасливі! Чистого мирного неба над головою!

 

Колектив працівників підприємства.

Гарна новина.

Навіть під час війни трапляються по справжньому гарні новини. Однією з таких новин з радістю хочемо поділитися з вами. Першого січня нового року в нашій лікарні народилася чудова дівчинка Соломія. Від щиро серця вітаємо молодих батьків з цією чудовою подією! Нехай ангел-охоронець завжди оберігає Соломійку, а шлях дитини буде світлим і добрим.

Ну і звичайно всім нам чистого мирного неба.

Десять років спільної роботи.

31 грудня виповнюється рівно десять років з того дня, як Мехедько Олег Анатолійович очолив Полтавську центральну районну лікарню. Почуття нового, принциповість, наполегливість у досягненні поставленої мети – саме ті риси які вирізняють Вас, як керівника. Саме завдяки їм заклад впевнено крокує через непрості роки змін. За роки спільної роботи ми пізнали Вас як компетентного керівника, який завжди зважено приймає важливі рішення.

Бажаємо успіхів, удачі, сімейного щастя та міцного здоров’я, ну і неодмінно довгих і плідних років праці в рідному колективі!

Щира подяка благодійникам!

Адміністрація Комунального підприємства «Полтавська центральна районна клінічна лікарня Полтавської міської ради» висловлює  найщирішу вдячність БО “ЛІКАРНЯНА КАСА ПОЛТАВЩИНИ” за  надання у якості благодійної допомоги Програмно-апаратного комплексу для телемедицини  IDIS2GO вартістю у  101 тис. 676 грн.

На даний час наш заклад надає медичну допомогу допомогу хворим з гострою коронавірусною інфекцією COVID-19.

Наданий Програмно-апаратний комплекс за рахунок розширеного функціоналу дасть змогу покращити якість надання медичної допомоги даній категорії хворих.

Важливо!

Найбільш точним дослідженням для визначення вірусу коронавірусу SARS-Co-V-2 є метод полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР). Для ефективного проведення даного дослідження Вам необхідно дотриматися простих правил.

 

До відома зацікавлених осіб !

Адміністрація комунального некомерційного підприємства «Полтавська центральна районна клінічна лікарня» Полтавської районної ради доводить повідомляє, що у святкові та вихідні дні 25, 26 і 27 грудня 2020 року, 01, 02 і 03 січня 2021 року та 07 січня 2021 року в закладі буде забезпечено надання ургентної допомоги фахівцями терапевтом, хірургом, акушером-гінекологом та з інтенсивної терапії, проводитимуться необхідні лабораторні і інструментальні обстеження.