Дорогі кохані жінки !

Найніжніший та найсвітліший день в році – 8 березня! Початок весни, початок життя в природі, перше тепло. Нехай кожен день буде таким, як цей: наповнений усмішками, захопленням, любов’ю, турботою і радістю.
Від щирого серця вітаємо зі святом!

Адміністрація КНП «Полтавська ЦРКЛ»

 

12 квітня відбувся «круглий стіл» з питань профілактики, своєчасного виявлення і лікування туберкульозу та розвитку системи громадського здоров’я

12 квітня в приміщенні актової зали КНП «Полтавська ЦРКЛ» відбувся «круглий стіл» присвячений Всесвітньому дню боротьби із захворюванням на туберкульоз – 24 березня 2019 року та проведенню з 06 по 13 квітня 2019 року Національного тижня громадського здоров’я.

Присутні обговорили питання профілактики, своєчасного виявлення та лікування туберкульозу, а також протидії стигмі і дискримінації щодо захворювання. Заступник головного лікаря з медичного обслуговування населення КНП «Полтавська ЦРКЛ» Радченко Р.В. розповів про кроки із створення в Україні системи громадського здоров’я та реалізації її основних оперативних функцій.

До відома зацікавлених осіб !

12 квітня в приміщенні актової зали КНП «Полтавська ЦРКЛ» відбудеться «круглий стіл» з питань профілактики, своєчасного виявлення та лікування туберкульозу (присвячено проведенню місячника боротьби із захворюванням на туберкульоз у Полтавському районі (з 15.03.2019 р. по 15.04.2019 р.) та Всесвітньому дню боротьби із захворюванням на туберкульоз – 24 березня 2019 року), а також розвитку системи громадського здоров’я в Україні (присвячено  проведенню з 06 по 13 квітня 2019 року Національного тижня громадського здоров’я.

До участі у заході запрошуються всі зацікавлені особи.

Спільна справа.

Трудовий колектив Полтавської центральної районної клінічної лікарні і надалі продовжує працювати з волонтерськими організаціями, що допомагають нашим військовим на Сході країни.

Наша скромна участь не залишилась поза увагою – щирі вітання і слова подяки передали працівникам лікарні представники волонтерської організації Координаційний центр розвитку «Громада Полтавщини» Наталія Костіна та Таміла Литвиненко.

Сучасна війна карбує свої правила.

07 червня в Полтавській центральній районній клінічній лікарні відбувся семінар-тренінг з питань тактичної медицини. В минулому лікар, учасник бойових дій на Сході нашої країни Валерій Бурлаєнко ознайомив медичних працівників закладу з історичним екскурсом формування тактичної медицини, особливостями надання першої медичної допомоги в умовах поля бою. Продемонстрував сучасні медичні засоби різних армій світу та можливості при їх використанні. Поділився власним досвідом застосування підручних засобів для збереження життя бійців.

Маленьке свято в дитячому відділені.

На передодні Різдва Христового педіатричне відділення нашої лікарні традиційно відвідали давні і щирі друзі – працівники районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Добрі і теплі привітання, побажання, як найшвидшого одужання. Ну і звісно сюрприз – з нагоди свята кожен малюк отримав подарунок.

Полтавська центральна районна клінічна лікарня приймає цінові пропозиції.

Рішенням десятої сесії сьомого скликання Полтавської районної ради від 28 жовтня 2016 року додатково виділені кошти з районного бюджету на потреби Полтавської ЦРКЛ, в зв’язку з чим  і приймаються наступні пропозиції:

 

  1. Полтавська центральна районна клінічна лікарня приймає цінові пропозиції на забезпечення виконання робіт по поточному ремонту системи опалення дезкамери, пожежних гідрантів та системи водопостачання Полтавської ЦРКЛ.

Довідки  стосовно забезпечення виконання робіт по поточному ремонту системи опалення дезкамери, пожежних гідрантів та системи водопостачання Полтавської ЦРКЛ можна отримати за телефоном 7-42-44.

Пропозиції надавати на адресу: м. Полтава, вул. Стрітенська 58а, адміністративна частина.

 

  1. Полтавська центральна районна клінічна лікарня приймає цінові пропозиції на придбання комп’ютерного обладнання, а саме: клавіатур, мишок, джерел безперебійного живлення, багатофункціональних пристроїв, моніторів та системних блоків.

Довідки  стосовно придбання комп’ютерного обладнання, а саме: клавіатур, мишок, джерел безперебійного живлення, багатофункціональних пристроїв, моніторів та системних блоків можна отримати за телефоном 7-42-44.

Пропозиції надавати на адресу: м. Полтава, вул. Стрітенська 58а, адміністративна частина.

 

  1. Полтавська центральна районна клінічна лікарня приймає цінові пропозиції на закупівлю світильника операційного безтіньового, який застосовується для освітлення робочого поля при проведенні хірургічних втручань.

Довідки  стосовно закупівлю світильника операційного можна отримати за телефоном 7-42-44.

Пропозиції надавати на адресу: м. Полтава, вул. Стрітенська 58а, адміністративна частина.

 

  1. Полтавська центральна районна клінічна лікарня приймає цінові пропозиції на придбання сучасних електрокардіографів.

Довідки  стосовно придбання  електрокардіографів можна отримати за телефоном 7-42-44.

Пропозиції надавати на адресу: м. Полтава, вул. Стрітенська 58а, адміністративна частина.

 

  1. Полтавська центральна районна клінічна лікарня приймає цінові пропозиції на придбання світлодіодних ламп та світильників.

Довідки  стосовно придбання світлодіодних ламп та світильників можна отримати за телефоном 7-42-44.

Пропозиції надавати на адресу: м. Полтава, вул. Стрітенська 58а, адміністративна частина.