Десять років спільної роботи.

31 грудня виповнюється рівно десять років з того дня, як Мехедько Олег Анатолійович очолив Полтавську центральну районну лікарню. Почуття нового, принциповість, наполегливість у досягненні поставленої мети – саме ті риси які вирізняють Вас, як керівника. Саме завдяки їм заклад впевнено крокує через непрості роки змін. За роки спільної роботи ми пізнали Вас як компетентного керівника, який завжди зважено приймає важливі рішення.

Бажаємо успіхів, удачі, сімейного щастя та міцного здоров’я, ну і неодмінно довгих і плідних років праці в рідному колективі!

Щира подяка благодійникам!

Адміністрація Комунального підприємства «Полтавська центральна районна клінічна лікарня Полтавської міської ради» висловлює  найщирішу вдячність БО “ЛІКАРНЯНА КАСА ПОЛТАВЩИНИ” за  надання у якості благодійної допомоги Програмно-апаратного комплексу для телемедицини  IDIS2GO вартістю у  101 тис. 676 грн.

На даний час наш заклад надає медичну допомогу допомогу хворим з гострою коронавірусною інфекцією COVID-19.

Наданий Програмно-апаратний комплекс за рахунок розширеного функціоналу дасть змогу покращити якість надання медичної допомоги даній категорії хворих.

Важливо!

Найбільш точним дослідженням для визначення вірусу коронавірусу SARS-Co-V-2 є метод полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР). Для ефективного проведення даного дослідження Вам необхідно дотриматися простих правил.

 

До відома зацікавлених осіб !

Адміністрація комунального некомерційного підприємства «Полтавська центральна районна клінічна лікарня» Полтавської районної ради доводить повідомляє, що у святкові та вихідні дні 25, 26 і 27 грудня 2020 року, 01, 02 і 03 січня 2021 року та 07 січня 2021 року в закладі буде забезпечено надання ургентної допомоги фахівцями терапевтом, хірургом, акушером-гінекологом та з інтенсивної терапії, проводитимуться необхідні лабораторні і інструментальні обстеження.

З високою професійною відзнакою !

Від щирого серця вітаємо нашу колегу, справжнього професіонала своєї справи, лікаря-інфекціоніста поліклінічного відділення Бєлую Олександру Володимирівну, яка стала переможницею премії Полтавської обласної ради імені М.В. Скліфосовського у категорії «Кращий вузькопрофільний фахівець галузі охорони здоров’я».

Бажаємо Олександрі Володимирівні міцного здоров’я, достатку та благополуччя, наснаги і успіхів у подальшій роботі, ну і звичайно щастя в особистому житті!

 

Колектив працівників КНП «Полтавська ЦРКЛ».

Дорогі кохані жінки !

Найніжніший та найсвітліший день в році – 8 березня! Початок весни, початок життя в природі, перше тепло. Нехай кожен день буде таким, як цей: наповнений усмішками, захопленням, любов’ю, турботою і радістю.
Від щирого серця вітаємо зі святом!

Адміністрація КНП «Полтавська ЦРКЛ»

 

12 квітня відбувся «круглий стіл» з питань профілактики, своєчасного виявлення і лікування туберкульозу та розвитку системи громадського здоров’я

12 квітня в приміщенні актової зали КНП «Полтавська ЦРКЛ» відбувся «круглий стіл» присвячений Всесвітньому дню боротьби із захворюванням на туберкульоз – 24 березня 2019 року та проведенню з 06 по 13 квітня 2019 року Національного тижня громадського здоров’я.

Присутні обговорили питання профілактики, своєчасного виявлення та лікування туберкульозу, а також протидії стигмі і дискримінації щодо захворювання. Заступник головного лікаря з медичного обслуговування населення КНП «Полтавська ЦРКЛ» Радченко Р.В. розповів про кроки із створення в Україні системи громадського здоров’я та реалізації її основних оперативних функцій.