ЛІТО У РОЗПАЛІ, АЛЕ COVID-19 НЕ ВІДПОЧИВАЄ!!!

Шановні мешканці Полтавщини!

Минула доба принесла нам тривожні новини.

 

На жаль, з моменту пом’якшення карантину, кількість хворих в області поступово збільшується.

На ранок 21 липня на COVID-19 в області захворіло 3 людей з Полтави (сімейний контакт).

З початку пандемії на Полтавщині зареєстровано 356 підтверджених випадків захворювання на COVID-19 та 13 випадків смерті пацієнтів з підтвердженим діагнозом COVID-19.

На сьогоднішній день в області ще не одужали (продовжують лікування) 30 осіб.

 

Особливу небезпеку щодо зараження коронавірусною інфекцією у літній період несуть незахищене контактування з прибулими з-за кордону, інших регіонів та поїздки на морські «оздоровлення» до курортних областей. Так, цьогоріч слово «оздоровлення» беремо в лапки.

 

ЗВЕРТАЄМОСЯ ДО КОЖНОГО З НАПОЛЕГЛИВИМ ПРОХАННЯМ:

 

  • Не забувай, що відповідальне ставлення до свого здоров’я та здоров’я оточуючих допоможе не допустити подальшого зростання COVID-19 та повернення жорстких умов карантину!
  • Продовжуй правильно користуватися захисними медичними масками у місцях скупчення людей (транспорт, магазини, заклади культури) та при контакті з людьми, які повернулися з-за кордону або інших регіонів!
  • Намагайся цього року утримуватися від відвідання курортних областей!
  • Дотримуйся соціального дистанціювання 1,5 м!
  • Часто мий руки та користуйтеся антисептиками!
  • Проводь вологе прибирання та дезінфекцію з провітрюванням приміщень!

 

Такі прості правила допомагають суттєво зменшити ризик поширення вірусу та захищають наше з вами здоров’я та життя!!!

Маршрут пацієнта.

КП «Полтавський обласний центр громадського

здоров’я Полтавської обласної ради»

З високою професійною відзнакою !

Від щирого серця вітаємо нашу колегу, справжнього професіонала своєї справи, лікаря-інфекціоніста поліклінічного відділення Бєлую Олександру Володимирівну, яка стала переможницею премії Полтавської обласної ради імені М.В. Скліфосовського у категорії «Кращий вузькопрофільний фахівець галузі охорони здоров’я».

Бажаємо Олександрі Володимирівні міцного здоров’я, достатку та благополуччя, наснаги і успіхів у подальшій роботі, ну і звичайно щастя в особистому житті!

 

Колектив працівників КНП «Полтавська ЦРКЛ».

Дорогі кохані жінки !

Найніжніший та найсвітліший день в році – 8 березня! Початок весни, початок життя в природі, перше тепло. Нехай кожен день буде таким, як цей: наповнений усмішками, захопленням, любов’ю, турботою і радістю.
Від щирого серця вітаємо зі святом!

Адміністрація КНП «Полтавська ЦРКЛ»

 

12 квітня відбувся «круглий стіл» з питань профілактики, своєчасного виявлення і лікування туберкульозу та розвитку системи громадського здоров’я

12 квітня в приміщенні актової зали КНП «Полтавська ЦРКЛ» відбувся «круглий стіл» присвячений Всесвітньому дню боротьби із захворюванням на туберкульоз – 24 березня 2019 року та проведенню з 06 по 13 квітня 2019 року Національного тижня громадського здоров’я.

Присутні обговорили питання профілактики, своєчасного виявлення та лікування туберкульозу, а також протидії стигмі і дискримінації щодо захворювання. Заступник головного лікаря з медичного обслуговування населення КНП «Полтавська ЦРКЛ» Радченко Р.В. розповів про кроки із створення в Україні системи громадського здоров’я та реалізації її основних оперативних функцій.

До відома зацікавлених осіб !

12 квітня в приміщенні актової зали КНП «Полтавська ЦРКЛ» відбудеться «круглий стіл» з питань профілактики, своєчасного виявлення та лікування туберкульозу (присвячено проведенню місячника боротьби із захворюванням на туберкульоз у Полтавському районі (з 15.03.2019 р. по 15.04.2019 р.) та Всесвітньому дню боротьби із захворюванням на туберкульоз – 24 березня 2019 року), а також розвитку системи громадського здоров’я в Україні (присвячено  проведенню з 06 по 13 квітня 2019 року Національного тижня громадського здоров’я.

До участі у заході запрошуються всі зацікавлені особи.

Спільна справа.

Трудовий колектив Полтавської центральної районної клінічної лікарні і надалі продовжує працювати з волонтерськими організаціями, що допомагають нашим військовим на Сході країни.

Наша скромна участь не залишилась поза увагою – щирі вітання і слова подяки передали працівникам лікарні представники волонтерської організації Координаційний центр розвитку «Громада Полтавщини» Наталія Костіна та Таміла Литвиненко.

Сучасна війна карбує свої правила.

07 червня в Полтавській центральній районній клінічній лікарні відбувся семінар-тренінг з питань тактичної медицини. В минулому лікар, учасник бойових дій на Сході нашої країни Валерій Бурлаєнко ознайомив медичних працівників закладу з історичним екскурсом формування тактичної медицини, особливостями надання першої медичної допомоги в умовах поля бою. Продемонстрував сучасні медичні засоби різних армій світу та можливості при їх використанні. Поділився власним досвідом застосування підручних засобів для збереження життя бійців.

Маленьке свято в дитячому відділені.

На передодні Різдва Христового педіатричне відділення нашої лікарні традиційно відвідали давні і щирі друзі – працівники районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Добрі і теплі привітання, побажання, як найшвидшого одужання. Ну і звісно сюрприз – з нагоди свята кожен малюк отримав подарунок.