Кадрові зміни

  • 31 липня приступила до роботи на посаді виконуючої обов’язків завідуючої поліклінічним відділенням Полтавської центральної районної клінічної лікарні Пущенко Наталія Миколаївна, яка раніше працювала на посаді заступника головного лікаря з медичного обслуговування населення комунального закладу «Полтавський районний клінічний центр первинної медичної допомоги».
  • З 1серпня на базі Полтавської центральної районної клінічної лікарні приступили до навчання лікарі інтерни за державним замовленням та за контрактом  за спеціальностями  хірургія , акушерство і гінекологія, внутрішні хвороби, педіатрія, стоматологія.

Про аналіз підсумків діяльності лікувально-профілактичних установ Полтавського району в І півріччі 2015 року.

24.07.2015 року у лікарні проведено спільне засідання медичних рад Полтавської центральної районної клінічної лікарні та комунального закладу «Полтавський районний клінічний центр первинної медичної допомоги» з порядком денним «Про підсумками діяльності лікувально-профілактичних установ Полтавського району в І півріччі 2015 року та планування подальшої роботи галузі охорони здоров’я району».

На засіданні  були присутні  голова Полтавської районної ради  В.І. Степенко, заступник голови районної державної адміністрації  Н.В. Марчук та  виконуюча обов»язків начальника Полтавського міськрайонного управління Головного управління Державної санепідслужби в Полтавській області З.В. Безпала.

У своїй доповіді головний лікар Полтавської центральної районної клінічної лікарні  О.А. Мехедько виклав всебічний аналіз діяльності всіх складових медичної галузі району  станом за 6 місяців 2015року, особливо відзначивши, що останні роки галузь охорони здоров’я традиційно визначається районною владою як пріоритетна.

Зокрема,  рішенням 25 сесії Полтавської районної ради шостого скликання від 28 червня 2015 року виділено додаткове фінансування для придбання : наркозно – дихального  апарату  Аеоn 7400 А (вартість апарату станом на 10.04.2015 року становить  250000 грн.) ;  електрокардіографа ЮКАРД – 100 з телеметричним модулем ЮНЕТ (вартість апарату станом на 10.04.2015 року становить 48872 грн.); санітарного автомобіля з ношами (вартість автомобіля станом на 10.04.2015 року становить 950000 грн.).

Електрокардіограф ЮКАРД – 100 уже придбаний і введений в експлуатацію.

По придбанню наркозно – дихального апарата та санітарного автомобіля розпочата процедура державних закупівель.

Підсумовуючи діяльність служб і відділень центральної районної клінічної лікарні та медичної галузі району і цілому, голвний лікар визначив основні проблеми та завдання на подальший період:

– забезпечення реалізації державної політики у сфері охорони здоров’я, санітарного та епідемічного благополуччя;

– виконання заходів щодо профілактики та зниження захворюваності, інвалідності та смертності населення;

– покращення якості та доступності медичної допомоги населенню;

– наближення лікарської і спеціалізованої допомоги до сільського населення;

– подальше удосконалення системи фінансування, максимальна оптимізація видатків та їх раціональний розподіл;

– забезпечення реалізації державних програм спрямованих на покращення показників здоров’я нації, стабілізацію ситуації із серцево-судинними, онкологічними та інфекційними захворюваннями (в першу чергу особливо небезпечними – карантинними), захворюваннями на туберкульоз та ВІЛ-інфекцію/СНІД;

– впровадження новітніх технологій в охороні здоров’я;

– впровадження клінічних протоколів, стандартів діагностики та лікування;

– проведення послідовної роботи з підвищення кваліфікації та рівня професійних знань медпрацівників, із створення належних умов праці та відпочинку.

Години проведення медичного огляду військовозобов’язаних.

Полтавська  центральна  районна  клінічна  лікарня  повідомляє, що для проведення медичного огляду військовозобов’язаних, які призиваються при частковій  мобілізації,  в поліклінічному  відділенні Полтавської  ЦРКЛ  кожного дня  виділено 2 години  з 12.00 до 14.00 .

Адміністрація Полтавської  ЦРКЛ

Оголошення на закупівлю холодильників.

Полтавська центральна районна клінічна лікарня оголошує конкурс на закупівлю побутових холодильників  в кількості 2 одиниці.

Довідки стосовно умов придбання та характеристик холодильників можна отримати за телефоном 7 -44 – 42.

Пропозиції надавати за адресою:  м. Полтава, вул. Комсомольська 58а, адміністративна частина.

Підсумки роботи за 6 місяців.

24 липня 2014 року планується провести спільне засідання медичних рад Полтавської центральної районної клінічної лікарні та комунального закладу «Полтавський районний центр первинної медичної допомоги» на якому будуть розглядатися підсумки діяльності медичної галузі району за 6 місяців 2015 року та планування подальшої роботи. В роботі медичної ради традиційно братимуть участь очільники районної влади та громадськість району.

Громадська рада діє

Для забезпечення участі фахівців-медиків лікарні в громадському житті району, пройшли збори трудового колективу закладу на яких обирався представник до Громадської ради Полтавського району. Одноголосним рішення колеги виказали свою довіру та делегували представником до Громадської ради лікаря-терапевта поліклінічного відділення Дощенко Аллу Іванівну.

Інформація щодо змін в пільговому медичному забезпеченні

Шановні мешканці Полтавського району !

 Інформація щодо змін в пільговому медичному забезпеченні окремих категорій громадян.

З 01 липня 2015 року набула чинності норма Закону України від 28 грудня 2014 року №76-VІІІ «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України» в частині надання пільг окремим категоріям громадян, в тому числі і стосовно пільгового медичного забезпечення визначених категорій населення.

Перелік окремих категорій громадян, які мають право на пільги за соціальною ознакою з урахуванням доходу сім’ї визначений чинним законодавством України.

Порядок надання пільг затверджений Постановою Кабінету Міністрів України від 04 червня 2015 року №389 «Про затвердження Порядку надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім’ї.

З метою економії власного часу, у разі необхідності отримання необхідності лікування на пільгових умовах, перед візитом до Полтавської центральної районної клінічної лікарні, Вам необхідно звернутися до управлінням соціального захисту населення Полтавської районної державної адміністрації, де у відповідності до затвердженого порядку будуть видаватися довідки для безоплатного (або пільгового) одержання ліків, лікарських засобів, імунобіологічних препаратів, виробів медичного призначення, зубопротезування тощо.

При зверненні до управління соціального захисту населення для отримання пільги кожному пільговику при собі необхідно мати:

  • паспорт;
  • ідентифікаційний номер пільговика та членів його сім’ї;
  • пільгове посвідчення;
  • довідки про доходи пільговика та членів його сім’ї (крім довідок про розмір пенсії та соціальної допомоги для отримувачів Полтавського району) за 6 місяців, що передують місяцю звернення;
  • у випадку відсутності доходів за цей період – документи, що підтверджують їх відсутність.

Управління соціального захисту населення Полтавської районної державної адміністрації розташоване за адресою м. Полтава, вул. Короленка, 7, телефон для довідок 2-49-79.

Адміністрація Полтавської центральної районної клінічної лікарні