Про підсумки роботи медичної галузі району.

29 липня 2016 року на спільному засіданні медичних рад Полтавської центральної районної клінічної лікарні та комунального закладу «Полтавський районний клінічний центр первинної медичної допомоги» були підведені підсумки роботи медичної галузі району за перше півріччя року, обговорювались питання подальшої діяльності медичних установ.

Відмічено, що фахівцями-медиками здійснювались заходи спрямовані на наближення медичної допомоги до населення, велась робота з профілактики соціальнозначущих хвороб з акцентом на заходи щодо протидії особливо небезпечним інфекціям, раціонального використання наявних ресурсів галузі.

Головними пріоритетами визначено: надання медичної допомоги дітям та матерям, інвалідам, учасникам бойових дій, людям похилого віку й особам, що постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Здійснювалось забезпечення належної медичної допомоги учасникам антитерористичної операції, особам тимчасово переміщеним з автономної республіки Крим та зони проведення антитерористичної операції.

В роботі медичної ради взяли участь виконуючий обов’язки голови районної ради М.М. Кононенко та заступник голови комісії в справах молоді, освіти, культури, духовності, медицини, спорту та соціального захисту населення і учасників антитерористичної операції Полтавської районної ради В.І. Степенко.

 

 

 

Адміністрація Полтавської центральної районної клінічної лікарні

 

Робоча група з приводу ювілею ЦРКЛ.

Спільним розпорядженням голів районної державної адміністрації та районної ради від 20.07.2016 року №24 затверджений склад робочої групи з підготовки до відзначення 50 – річного ювілею Полтавської центральної районної клінічної лікарні.

До складу робочої групи увійшли:

Губічев

Олексій Віталійович

заступник голови районної державної адміністрації, голова робочої групи;
Степенко

Василь Павлович

депутат районної ради, заступник постійної комісії районної ради у справах молоді, освіти, культури, духовності, медицини, спорту та соціального захисту населення і учасників антитерористичної операції, заступник голови робочої групи;
Члени робочої групи:
Курилко

Юрій Васильович

заступник директора Департаменту охорони здоров’я, начальник управління лікувально-профілактичної допомоги дорослому населенню та медичних кадрів Департаменту охорони здоров’я Полтавської обласної державної адміністрації;
Добропас

Лариса Юріївна

начальник архівного відділу районної державної адміністрації;
Мехедько

Олег Анатолійович

головний лікар Полтавської центральної районної клінічної лікарні;
Савчук

Алла Іванівна

Голова первинної профспілкової організації працівників охорони здоров’я Полтавської центральної районної клінічної лікарні.

Щодо проведення процедури відкриті торги по добудові поліклінічного корпусу Полтавської ЦРКЛ.

Комітетом конкурсних торгів Полтавською центральною районною клінічною лікарнею 23.06.2015 року проведено процедуру відкритих торгів на закупівлю робіт: «Добудова поліклінічного корпусу Полтавської ЦРКЛ по вул. Комсомольській 58а в м. Полтаві.

 

11 липня 2016 року, після детального вивчення та проведення якісної перевірки технічної частини (відповідність предмета закупівлі, зазначеного в пропозиції, технічним вимогам, вказаним в документації конкурсних торгів) та перевірки комерційної частини (відповідність учасника кваліфікаційним критеріям та іншим вимогам, зазначеним замовником в документації конкурсних торгів акцептовано пропозицію конкурсних торгів  Приватного Акціонерного товариства «Комбінат виробничих підприємств»

Ціна акцептованої пропозиції конкурсних торгів становить 8 829 253,20 грн  (вісім мільйонів вісімсот двадцять дев’ять тисяч двісті п’ятдесят три гривні двадцять копійок) в тому числі ПДВ.

Наразі узгоджуються процедурні питання щодо укладання договору підряду з переможцем конкурсних торгів.

Строк, протягом якого має бути укладений договір підряду на закупівлю послуг «Добудова поліклінічного корпусу з 23 липня 2016 року по 10 серпня 2016 року, відповідно до частини 2 ст. 31 Закону України « Про здійснення державних закупівель.

Шановні колеги ! Всі небайдужі !

Термінової та дороговартісної операції потребує медичний реєстратор поліклінічного відділення Пустовар Олександра Василівна. Просимо всіх небайдужих надати посильну фінансову допомогу нашій колезі.

З відповідного питання просимо звертатися до профспілкової організації Полтавської центральної районної клінічної лікарні або особисто до Олександри Василівни.

 

Адміністрація Полтавської центральної районної клінічної лікарні

Набув чинності наказ МОЗ України від 15.06.2016 року №592.

З 29 червня 2016 року набув чинності наказ Міністерства охорони здоров’я України від 15.06.2016 року №592 «Про затвердження Порядку допуску відвідувачів до пацієнтів, які перебувають на стаціонарному лікуванні у відділенні інтенсивної терапії».

Відтепер родичів пацієнтів, які перебувають на лікуванні у відділенні інтенсивної терапії, пускатимуть у палату 24 години на добу в будь-який день тижня згідно з правилами, визначеними Порядком допуску відвідувачів до пацієнтів, які перебувають на стаціонарному лікуванні у відділенні інтенсивної терапії (ВІТ).

Спільне засідання медичних рад.

На 29.07.2016 року заплановано спільне засідання медичних рад Полтавської центральної районної клінічної лікарні та комунального закладу «Полтавський районний клінічний центр первинної медичної допомоги» на якому буде розглядатися питання: «Про підсумками діяльності лікувально-профілактичних установ Полтавського району за І півріччя 2016 року».

Місце проведення – зал засідань центральної районної клінічної лікарні, початок роботи 1300.

Фінансування Полтавської ЦРКЛ станом на 01.07.2016 року.

 

  1. Загальний фонд.

По загальному фонду місцевого бюджету Полтавського району на утримання Полтавської центральної районної клінічної лікарні було профінансовано 13212,6 тис. грн. З них за рахунок  державної медичної субвенції надійшло 12919,2 тис. грн., додатково виділені кошти владою Полтавського району 119,3 тис. грн., кошти, які надійшли в порядку надання міжбюджетних трансфертів з Решетилівського та Чутівського районів 174,1 тис. грн.(за послуги акушерського відділення жителям цих районів).

Із загальної суми видатків 9611,1 тис. грн., або 72,7%, становлять видатки на оплату праці з нарахуваннями, 1272,1 тис. грн., або 9,6%, видатки на придбання медикаментів та виробів медичного призначення, 260,0 тис. грн., або 2,0%, на придбання продуктів харчування, 1279,3 тис. грн. витратили на оплату комунальних послуг.

 

  1. Плата за послуги бюджетних установ.

За 6 місяців 2016 року на рахунок Полтавської ЦРКЛ надійшло 376,3 тис. грн. за послуги, що надає лікарня в межах своїх бюджетних повноважень. Річний план надходжень виконано на 52,4%. За рахунок цих коштів здійснюється утримання зубопротезної лабораторії, проведені видатки, що забезпечують надання платних послуг, оплачуються видатки лікарні, що забезпечені обсягом фінансування по загальному фонду, а саме: придбання малоцінного господарського інвентарю та обладнання, оплата послуг сторонніх організацій, придбання дорого вартісного обладнання:

– установка для ручної обробки рентгенограм  18,5 тис. грн.

– комп’ютера  для кабінету ендокринолога  16,5 тис. грн.

– ваги персональні медичні (3 шт.)  20,1 тис. грн.

-баки для сміття для неврологічного відділення с. Мачухи   5,2 тис. грн.

– фотометр МБА-540   20,0 тис. грн.

 

  1. Благодійна допомога

В порядку надання благодійної допомоги Полтавська ЦРКЛ за період січня – червня 2016 року отримала натуральних надходжень на суму 320,8 тис. грн. З них, Міжнародним благодійним фондом допомоги хворим з наслідками травм та захворювань закуплено медикаментів для лікування хворих, що перебувають на стаціонарному лікування на суму 60,8 тис. грн., благодійною організацією «Лікарняна каса Полтавщини» – на 219,5 тис. грн.  Благодійний фонд «Нова країна» в порядку надання благодійної допомоги поставив до лікарні 2 ліжка функціональних вартістю 11,8 тис. грн.

 

  1. Додатково виділені кошти на виконання робіт по добудові поліклінічного відділення Полтавської ЦРКЛ.

Для добудови поліклінічного відділення рішеннями сесій Полтавської районної ради виділено 9378,4 тис. грн. Станом на 01.07.2016 року використано 26.0 тис. грн.

23 червня 2016 року членами тендерного комітету в присутності депутатів Полтавської районної ради було проведено розкриття тендерних пропозицій по проекту «Добудова поліклінічного корпусу Полтавської ЦРКЛ». Для повного і всебічного розгляду та якісної перевірки технічної частини тендерних пропозицій тендерний комітет залучив до роботи відповідних спеціалістів, які протягом 10 робочих днів підготують необхідні висновки. Після отримання висновків тендерний комітет, у відповідності до вимог Закону України «Про державні закупівлі», проведе оголошення переможця.