Визначені основні напрямки спільної роботи.

23 вересня 2016 року на медичній раді Полтавської центральної районної клінічної лікарні, сумісно з фахівцями комунального закладу «Полтавський районний клінічний центр первинної медичної допомоги», проводилось обговорення нагальних питань галузі охорони здоров’я району, зокрема щодо покращення надання медичної допомоги особам постраждалим в наслідок аварії на Чорнобильській атомній електростанції.

Особливої уваги було приділено реалізації заходів з протидії епідемії ВІЛ-інфекції, проведення профілактичних рентгенологічних обстежень населення. Були визначені основні напрямки спільної роботи

До відома учасників антитерористичної операції !

Рішенням восьмої сесії сьомого скликання Полтавської районної ради від 04 серпня 2016 року затверджена комплексна програма соціальної підтримки учасників антитерористичної операції, членів сімей загиблих учасників антитерористичної операції, воїнів-інтернаціоналістів та зниклих безвісті учасників антитерористичної операції. Програмою передбачені кошти для проведення зубопротезування учасникам антитерористичної операції.

Просимо всіх потребуючих, звертатися до зубопротезної лабораторії Полтавської центральної районної клінічної лікарні.

 

Адміністрація Полтавської центральної районної клінічної лікарні

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ПОЛТАВСЬКОГО РАЙОНУ!

Адміністрація Полтавської центральної районної клінічної лікарні повідомляє, що з 19.09.2016 року в Полтавському районі розпочинається щеплення дітей вакциною БЦЖ (проти туберкульозу).

За всіма роз’ясненнями щодо  показань для проведення, можливих наслідків,ускладнень мешканці Полтавського району можуть звернутись за місцем проживання до медичних працівників та  до в.о. заступника головного лікаря з дитинства та пологової допомоги Лобанової  В.А. щодня з понеділка по п’ятницю з 8: 00 до 16:30 в педіатричне відділення Полтавської центральної районної клінічної лікарні.

Полтавська центральна районна клінічна лікарня приймає цінові пропозиції.

Полтавська центральна районна клінічна лікарня приймає цінові пропозиції на:

–  придбання багатофункціонального апарату фізіодиспенсер X – Cube в кількості 1 од.

–   придбання спірографа в кількості 1 од.

–   придбання сушильної машини для пральні в кількості 1 од.

–   проведення поточного ремонту службових приміщень лікарні,

–  проведення поточного ремонту асфальто – бетонного покриття території лікарні.

Довідки  стосовно проведення закупівель та поточного ремонту приміщень та асфальтобетонного покриття території лікарні Полтавської ЦРКЛ можна отримати за телефоном  7-42-44.

 

Пропозиції надавати на адресу: м. Полтава, вул. Стрітенська, 58а (адміністративна частина), протягом 10 робочих днів з дати розміщення оголошення.

Впровадження сучасних прогресивних технологій.

02 вересня 2016 року в хірургічному відділенні Полтавської центральної районної клінічної лікарні, бригадою фахівців-хірургів, проведена холецистектомія лапароскопічним методом. Лапароскопічне хірургічне втручання – сучасне найменш травматичне вирішення проблеми оперативних втручань. За рахунок значного зменшення операційної травми (довідково – операція проводиться за допомогою спеціальних ендоскопічних маніпуляторів та оптико волоконної техніки через декілька розрізів розміром не більше 2 см кожен) вже через 3 доби пацієнт маже бути виписаним із стаціонару, в звичайних умовах це не менше 10 діб.

До речі, це вже далеко не перша успішна операція проведена хірургами закладу.

momot

Шановні мешканці Полтавського району !

Доводимо до Вашого відома інформацію щодо графіку роботи у вересні фахівців поліклінічного відділення Полтавської центральної районної клінічної лікарні на другій зміні (з 1200 до 1800). 

П.І.Б фахівця Посада

Дата коли фахівець працює на другій зміні

1. Малиш А.Г. Лікар – терапевт з обслуговування учасників бойових дій 1; 14; 20
2. Котова А.М. Лікар-онколог 2; 15; 29
3. Пащенко В.І. Лікар-ендокринолог 5; 28
4. Коробка К.В. Лікар-терапевт 7; 22
5. Гонда О.І. Лікар-гематолог 8; 16
6. Романова Н.А. Лікар-алерголог 12; 23
7. Панасюк Н.А. Лікар-ревматолог 19; 27
8. Овчарова Г.П. Лікар-кардіолог 21; 26