Плодотворна зустріч.

21.08.2019 року з робочим візитом КНП “Полтавська центральна  районна  клінічна лікарня” Полтавської  районної ради відвідало керівництво Івано-Франківської центральної міської клінічної лікарні.

У ході зустрічі, головний лікар КНП “Полтавська центральна  районна  клінічна лікарня”  О.А. Мехедько  ознайомив колег з результатами діяльності закладу в умовах роботи у пілотному проекті з реалізації державних гарантів медичного обслуговування населення, визначених постановою Кабінету Міністрів України від 27.02.2019 року №131 «Деякі питання здійснення пілотного проекту з реалізації державних гарантів медичного обслуговування населення за програмою медичних гарантів для вторинної (спеціалізованої) медичної у Полтавській області».

Новини ЦРКЛ.

15.08.2019 року з робочим візитом КНП “Полтавська центральна  районна  клінічна лікарня” Полтавської  районної ради відвідав головний лікар Носівської центральної  районної лікарні  Чернігівської області – Шульга Р.В.

У ході зустрічі, головний лікар КНП “Полтавська центральна  районна  клінічна лікарня”  О.А. Мехедько  ознайомив колегу з результатами діяльності закладу в умовах роботи у пілотному проекті з реалізації державних гарантів медичного обслуговування населення, визначених постановою Кабінету Міністрів України від 27.02.2019 року №131 «Деякі питання здійснення пілотного проекту з реалізації державних гарантів медичного обслуговування населення за програмою медичних гарантів для вторинної (спеціалізованої) медичної у Полтавській області».

Лист від мешканки Полтавського району.

Головному  лікарю  КНП «ПЦРКЛ»

Мехедько  О.А.

Громадянки  С. мешканки  с.Терешки
Полтавського району

 

 ПОДЯКА

 

У липні-серпні цього року  довелося проходити  курс  лікування після складного хірургічного втручання.

Висловлюю  вдячність  завідувачу  гінекологічним  відділенням  Будаєвій  Аллі  Анатоліївні, лікарям  Матвієнко  Марії  Володимирівні,  Шкоденко  Ганні  Іванівні, медичній  сестрі  Вєніковій  Світлані Михайлівні , усьому  персоналу  гінекологічного відділення  за високий  рівень  медичної майстерності  та обслуговування.

Ці люди є  еталоном  уважного ставлення до  хворого і високого  професіоналізму.

Із  роси і води Вам і Вашим сім’ям !