Графік роботи КНП «Полтавська ЦРКЛ» на Великдень та травневі свята 2019 року.

Шановні мешканці Полтавського району !

Адміністрація КНП «Полтавська ЦРКЛ» доводить до Вашого відома, що 27, 28, 29 квітня та 01 і 09 травня 2019 року в закладі будуть не робочими днями.

У неробочі дні, в ургентному порядку, буде забезпечено надання медичної допомоги фахівцями терапевтом, хірургом, акушером-гінекологом та з інтенсивної терапії, проводитимуться необхідні лабораторні і функціональні обстеження.

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

Робіть щеплення своїм дітям відповідно до календаря профілактичних щеплень! Так ви зможете захистити родину від небезпечних інфекційних захворювань. Щорічно в світі від інфекційних хвороб гине біля 9 мільйонів дітей, з них майже 3 мільйони від інфекцій, проти яких існують вакцини.

Одна з найбільших загроз глобальному здоров’ю.

Одна з найбільших загроз глобальному здоров’ю – це неправильне використання антибіотиків! Якщо ви приймаєте антибіотики, коли вони не потрібні, то прискорюєте виникнення стійкості до антибіотиків.

Вживайте антибіотики лише за рекомендаціями лікаря.

12 квітня відбувся «круглий стіл» з питань профілактики, своєчасного виявлення і лікування туберкульозу та розвитку системи громадського здоров’я

12 квітня в приміщенні актової зали КНП «Полтавська ЦРКЛ» відбувся «круглий стіл» присвячений Всесвітньому дню боротьби із захворюванням на туберкульоз – 24 березня 2019 року та проведенню з 06 по 13 квітня 2019 року Національного тижня громадського здоров’я.

Присутні обговорили питання профілактики, своєчасного виявлення та лікування туберкульозу, а також протидії стигмі і дискримінації щодо захворювання. Заступник головного лікаря з медичного обслуговування населення КНП «Полтавська ЦРКЛ» Радченко Р.В. розповів про кроки із створення в Україні системи громадського здоров’я та реалізації її основних оперативних функцій.