Закупівлі в системі «Прозоро».

З метою забезпечення прозорості процедури закупівель та в зв’язку з обмеженням фінансового ресурсу Полтавська ЦРКЛ  розпочала роботу в системі «Прозоро». На даний час в системі «Прозоро» відбувається прийом пропозицій на закупівлю 10.12.2 М’ясо свійської птиці (15112130-6 курятина). Бажаючі прийняти участь в аукціоні можуть зареєструватися на сайті електронних закупівель.

Аукціон в системі «Прозоро» відбудеться 26.02.2016р.

Інформація щодо захворюваності на грип та ГРВІ (07 тиждень 2016 року).

За 07 тиждень 2016 року по району зареєстровані 618 випадків захворювання на ГРВІ (грип – 0), показник становить – 91,7 на 100 тис. населення (показник епідпорогу 127,1), що нижче епідпорогового на 28,7%. В порівнянні з 06 тижнем спостерігається збільшення рівня захворюваності на 10,4%. Серед захворілих дітей до 17 років – 329. За 07 тиждень до медичних закладів області з гострими респіраторними вірусними інфекціями госпіталізовані 37 мешканців Полтавського району, серед них 33 дитина.

Медичний огляд та обстеження військовозобов’язаних

МЕДИЧНИЙ ОГЛЯД ТА ОБСТЕЖЕННЯ ВІЙСЬКОВОЗОБОВ’ЯЗАНИХ ЗА НАПРАВЛЕННЯМ РАЙВІЙСЬКОМАТУ  ПРОВОДИТЬСЯ ПОЗАЧЕРГОВО.

В РАЗІ ВИНИКНЕННЯ  ПИТАНЬ  ЩОДО ОБСТЕЖЕННЯ ЗВЕРТАТИСЯ  ДО ЗАВІДУВАЧА ПОЛІКЛІНІЧНИМ ВІДДІЛЕННЯМ  ПУЩЕНКО  Н.М. (каб. № 23)

ТА  ТЕРАПЕВТА  ПІДЛІТКОВОГО  САВЧУК  А.  І. ( каб.№ 24 )

ЩОДЕННО з 8.оо до 15.оо (крім  вихідних та святкових днів )

Адміністрація

Інформація щодо захворюваності на грип та ГРВІ (06 тиждень 2016 року).

За 06 тиждень 2016 року по району зареєстровані 560 випадків захворювання на ГРВІ (грип – 6), показник становить – 83,1 на 100 тис. населення (показник епідпорогу 136,7), що нижче епідпорогового на 39,2%. В порівнянні з 05 тижнем спостерігається зростання рівня захворюваності на 6,5%. Серед захворілих дітей до 17 років – 267. За 06 тиждень до медичних закладів області з гострими респіраторними вірусними інфекціями госпіталізовані 32 мешканців Полтавського району, серед них 20 дітей.

Щодо впровадження електронних закупівель в Полтавській центральній районній клінічній лікарні.

На виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 22.09.2015 №480 «Про впровадження електронних закупівель», у відповідності до вимог розпорядження Кабінету Міністрів України від 20.05.2015 №501-р «Про реалізацію пілотного проекту щодо впровадження процедури електронних закупівель товарів» та з метою запровадження процедури електронних закупівель (з використанням автоматизованої інформаційної системи) товарів, вартість яких не перевищує суми, визначеної ч.1 ст. 2 Закону України «Про здійснення державних закупівель», опрацювання механізму електронних закупівель на практиці та забезпечення прозорості результатів закупівель, у Полтавській центральній районній клінічній лікарні реалізується комплекс передбачених заходів, зокрема:

– проведена авторизація користувача, як замовника, на веб-порталі «Прозоро»;

– здійснено реєстрацію на електронному майданчику Smart Tender.biz як Замовника, для вчинення всіх необхідних юридично-значимих дії;

– опрацьовуються регламент та положення системи «Прозоро», інструкція по роботі через додаток «Smart Tender.biz ТК ДЗ інструкція».

Практична участь в роботі системи буде розпочата з моменту введення в дію постійного кошторису закладу.

Результати виконання плану стратегічного партнерства.

Відповідно до діючого протягом 2015 – 2015 років плану стратегічного партнерства ПрАТ «Нафтогазвидобування»  з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування Полтавського району Полтавській центральній районній клінічній лікарні було надано значну допомогу у покращенні матеріально – технічної бази лікарні.

За рахунок коштів ПрАТ «Нафтогазвидобування» в межах Стратегічного плану соціального партнерства у 2014 році для потреб пацієнтів лікарні придбано холтерівський монітор Кардіосенс  на суму 87,3 тис. грн. та виконано частковий поточний ремонт асфальтобетонного покриття території  лікарні та 40,0 тис. грн.  У 2015 році нафтогазовидобувна компанія профінансувала виконання робіт по реконструкції харчоблоку неврологічного відділення лікарні, що розташоване у с. Мачухи на суму 363,0 тис. грн. та завершення поточного ремонту асфальтобетонного покриття території неврогічного відділення на суму 70.0 тис. грн.


 


ПРЕСС-РЕЛИЗ

  «Нефтегаздобыча» профинансировала ремонт в сельской больнице

 

С. Мачухи, Полтавский район, Полтавская область, 8 января 2016

Благодаря ЧАО «Нефтегаздобыча» в пищевом блоке Мачухского отделения центральной районной больницы сделали внутренний ремонт помещений, заменили двери, а также отремонтировали систему канализации. На ремонтные работы компания выделила около 450 тысяч гривен. 

В помещениях столовой и кухни, а также в подсобных помещениях медицинского учреждения заменили напольную и облицовочную плитку, отремонтировали и покрасили стены и потолки, заменили 1187 метров электропроводки, обновили сантехнику, вставили 13 новых дверных блоков, заменили старые водопроводные и канализационные трубы.

«Больничный пищеблок давно нуждался в ремонте. Обновлением помещений улучшено условия приготовления пищи для пациентов и условия их питания. Комфорт, который мы получили после ремонтных работ будет позитивно влиять на процесс выздоровления находящихся в стационаре», – сказал главный врач Полтавской центральной районной больницы Анатолий Мехедько.

Кроме ремонта пищеблока больницы, «Нефтегаздобыча» профинансировала и ремонт асфальтного покрытия перед зданием, что существенно поможет при транспортировке пациентов.

«Самое дорогое у человека – это его здоровье. Поэтому к данному вопросу мы относимся наиболее внимательно, когда реализуем нашу Стратегию социального партнерства в регионах ведения производственной деятельности. И помогаем, в первую очередь, улучшить условия лечения в медицинских учреждениях. Мы уверены, что в партнерстве с органами местного самоуправления может существенно улучшить ситуацию в медицинской сфере на местах, даже в таких сложных условиях, в которых сейчас живет наша страна», – сказал генеральный директор ЧАО «Нефтегаздобыча» Игорь Щуров.

Ремонтные работы в Мачухском отделении центральной районной больницы произведены в рамках выполнения Стратегии соцпартнерства между Нефтегаздобычей и Полтавским районом. В общей сложности, в 2015 году нефтегазодобывающая компания реализовала социальные проекты в трех районах Полтавской области на общую сумму более 6,5 млн грн.

Справка

ЧАО «Нефтегаздобыча» – крупнейшая частная газодобывающая компания в Украине. Основной акционер – энергетический холдинг ДТЭК. Генеральный директор Нефтегаздобычи – Игорь Щуров.

Компания разрабатывает лицензионные участки на двух месторождениях в Полтавской области – Семиренковском и Мачухском. Доказанные запасы природного газа составляют 20 млрд куб. м, газового конденсата – 2 млн т.

Нефтегаздобыча эксплуатирует 16 скважин.  Добываемый газ доводится до товарной кондиции на трех установках подготовки газа – «Олефировка», «Семиренки» и «Мачухи».

Объем добычи природного газа по итогам 2015 г. составил 1 млрд 304,6 млн куб. м, газового конденсата – 45,3 тыс. т

Офисы компании расположены в Киеве и Полтаве.

В апреле 2014 г. компания завершила разработку Стратегий социального партнерства с Шишацким, Миргородским и Полтавским районами Полтавской области на 2014-2016 гг. в соответствии с методологией и стандартами ДТЭК. Стратегии предполагают реализацию 35-ти социальных проектов.

Дополнительная информация: www.dtek.com

….

 

Максим Асауляк

начальник отдела по внешним связям

Нефтегаздобыча

Інформація щодо захворюваності на грип та ГРВІ (05 тиждень 2016 року).

За 05 тиждень 2016 року по району зареєстровані 599 випадків захворювання на ГРВІ (грип – 2), показник становить – 88,9 на 100 тис. населення (показник епідпорогу 102,4), що нижче епідпорогового на 13,2%. В порівнянні з 04 тижнем спостерігається зростання рівня захворюваності на 13%. Серед захворілих дітей до 17 років – 283. За 05 тиждень до медичних закладів області з гострими респіраторними вірусними інфекціями госпіталізовані 32 мешканців Полтавського району, серед них 24 дитина.

Підведені підсумки роботи медичної галузі Полтавського району за 2015 рік.

29 січня 2016 року підводили підсумки сумісної роботи медичні фахівці первинної та вторинної ланок району. Спеціалісти Полтавської центральної районної клінічної лікарні та комунального закладу «Полтавський районний клінічний центр первинної медичної допомоги» спільно з очільниками районної влади і громадськості обговорювали нагальні проблеми та виклики сьогодення, які постають перед медициною, можливі шляхи їх вирішення.

Голова районної державної адміністрації Лідія Іванівна Лепейко та голова Полтавської районної ради Оксана Михайлівна Гончаренко окреслили перед присутніми основні напрямки соціального розвитку району в цілому та галузі охорони здоров’я зокрема, визначивши першочергові питання для вирішення. А це і добудова поліклінічного корпусу Полтавської центральної районної клінічної лікарні, і покращення матеріально-технічної бази медичних установ, їх забезпечення. Та головна ціль, це покращення якості медичних послуг для людей.

Виступаючи перед медичною спільнотою, голова асоціації сільгоспвиробників Полтавського району Іван Іванович Степаненко, завірив присутніх, що і в подальшому буде продовжуватись тісна співпраця між медиками та аграріями, мета якої – створити належні умови для покращення здоров’я земляків, забезпечити кожного жителя нашого району медичною допомогою високого рівня.

Фахову оцінку діяльності спеціалістів-медиків дав головний лікар Полтавської обласної клінічної лікарні ім. М.В. Скліфосовського Григорій Анатолійович Оксак. Який зауважив, що незважаючи на значні обсяги проведеної роботи залишається значна кількість проблем, які медикам під силу вирішити самостійно або ж за підтримки районної

04 лютого в Україні відзначається Всесвітній день боротьби із онкологічними захворюваннями

Україна належить до країн, де рівень онкологічної захворюваності і смертності є надзвичайно високим. У нашій державі рак є причиною 15% смертності і поступається за показниками лише серцево-судинним захворюванням. Щороку в Україні виявляють більше 160 тис. нових випадків онкологічних захворювань, з них більше 80 тис. мають летальні наслідки. В структурі захворюваності та смертності від раку у чоловічого населення перші рангові місця посідають злоякісні новоутворення легенів, шлунка, передміхурової залози, колоректальний рак, у жінок – рак молочної залози, шлунка, КРР і яєчників.

За уточненими даними Національного канцер-реєстру України у 2013 р. було зареєстровано 164 465 нових випадків захворювання на злоякісні новоутворення; показник захворюваності в порівнянні з 2012 р. достовірно збільшився на 1,2%, у 2014 році лише вперше зареєстрованих зафіксовано понад 134 тис., хоча рівень смертності дещо знизився в порівнянні з попереднім роком. В цілому, співвідношення захворюваності та смертності 51,3%. На кожних 100 зареєстрованих трохи більше 50 померлих від онкологічних захворювань.

Причиною високого рівня смертності є значний відсоток – 30-45% пізньої діагностики на ІІІ та ІV стадіях. Лише при деяких візуальних локалізаціях (рак молочної залози, рак шийки матки, рак передміхурової залози) смертність коливається в межах 40-50%. Для більшості локалізацій вона перевищує 50%. Окрім пізньої діагностики, серед причин є також недостатнє охоплення спеціальним лікуванням хворих.

Пам’ятайте, що вчасний візит до лікаря, плановий профілактичний огляд можуть убезпечити Вас від суттєвих проблем зі здоров’ям!

Інформація щодо захворюваності на грип та ГРВІ (04 тиждень 2016 року).

За 04 тиждень 2016 року по району зареєстровані 530 випадків захворювання на ГРВІ (грип – 0), показник становить – 78,6 на 100 тис. населення (показник епідпорогу 96,4), що нижче епідпорогового на 18,4%. В порівнянні з 03 тижнем спостерігається зниження рівня захворюваності на 9,2%. Серед захворілих дітей до 17 років – 209. За 04 тиждень до медичних закладів області з гострими респіраторними вірусними інфекціями госпіталізовані 17 мешканців Полтавського району, серед них 12 дитина.