Співпраця продовжується.

25 червня 2018 року, в рамках реалізації пілотного субпроекту «Запровадження інноваційної моделі системи надання послуг хворим на артеріальну гіпертонію у Полтавській області», Полтавська центральна районна клінічна лікарня отримала чергову партію сучасного лабораторного обладнання, а саме: напівавтоматичний аналізатор сечі та систему для контролю рівня глюкози крові.

Придбання за рахунок коштів світового банку.

За рахунок коштів Світового банку Департаментом охорони здоров’я Полтавської обласної державної адміністрації  для потреб клінічної лабораторії Полтавської центральної районної клінічної лікарні було закуплено та передано лікарні медичне обладнання:

  1. Глюкометр «Система для рівня контролю глюкози у крові Акку-Чек Перформа, ммоль/л». Виробник США. 2018 року випуску  1 од.
  2. Аналізатор сечі напівавтоматизований «Аналізатор сечі cobas u 411»  Виробник Німеччина. 2018 року випуску   1 од.

Загальна вартість обладнання становить 156,7 тис. грн.

Шановні мешканці Полтавського району !

Адміністрація Полтавської центральної районної клінічної лікарні доводить до Вашого відома, що 28 червня 2018 року (День конституції України) в закладі буде не робочим днем.

У неробочий день, в ургентному порядку, буде забезпечено надання медичної допомоги фахівцями терапевтом, хірургом, акушером-гінекологом та з інтенсивної терапії, проводитимуться необхідні лабораторні і функціональні обстеження.

Дружні вітання.

15 червня медичні працівники Полтавського району приймали теплі і щирі вітання з нагоди професійного свята – дня медичного працівника. Не залишили поза своєю увагою це свято очільники району – голова районної ради Михайло Михайлович Кононенко та голова районної державної адміністрації Ігор Рамазанович Карімов, інші посадовці.

 

Отримали свої заслужені відзнаки кращі медичні працівники.

 

Ну і звісно, які урочистості проходять без творчих привітань самодіяльних та професійних виконавців.

З заслуженою нагородою !

Від щирого серця вітаємо нашого колегу, справжнього професіонала своєї справи і доброго друга Дмитра Анатолійовича Величка, який став переможцем премії Полтавської обласної ради імені М.В. Скліфосовського у категорії «Кращий лікар-хірург». Бажаємо Дмитру Анатолійовичу міцного здоров’я, наснаги і подальшої успішної роботи на нелегкій ниві медичного мистецтва! Так тримати!
Премія заснована для підвищення престижу праці лікаря у суспільстві, нею відзначають кращих медичних працівників області.

Колектив працівників Полтавської центральної районної клінічної лікарні.

Не будь стороннім спостерігачем!

В ці непрості часи вирішується доля країни. Кожен повинен прийняти для себе відповідальне рішення, віддати все можливе для спільної справи перемоги. Саме тому вартість і без того безцінної краплини донорської крові помножується багатократно. Не будь стороннім спостерігачем. Хто як не медичний працівник знає справжню ціну самопожертви.

На фото представники колективу Полтавської центральної районної клінічної лікарні приймають участь в акції по здачі донорської крові.

Шановні колеги !

Нас постійно супроводжують важка і кропітка праця, людський біль та зневіра у завтрашньому дні. Та чи можливо передати почуття медика коли йому вдається врятувати дорогоцінне людське життя. Такі миттєвості компенсують майже все. Завдяки Вашій турботі та професійній майстерності у людей з’являються віра та надія.

З нагоди професійного свята – Дня медичного працівника, від щирого серця вітаємо всіх лікарів, середній та молодший медичний персонал, пенсіонерів-медиків. Бажаємо міцного здоров’я, родинного затишку, успіхів та наснаги, чистого мирного неба та людського тепла!

 

Адміністрація та профспілкова організація Полтавської центральної районної клінічної лікарні

Сучасна війна карбує свої правила.

07 червня в Полтавській центральній районній клінічній лікарні відбувся семінар-тренінг з питань тактичної медицини. В минулому лікар, учасник бойових дій на Сході нашої країни Валерій Бурлаєнко ознайомив медичних працівників закладу з історичним екскурсом формування тактичної медицини, особливостями надання першої медичної допомоги в умовах поля бою. Продемонстрував сучасні медичні засоби різних армій світу та можливості при їх використанні. Поділився власним досвідом застосування підручних засобів для збереження життя бійців.

Шановні мешканці Полтавського району !

Адміністрація Полтавської центральної районної клінічної лікарні доводить до Вашого відома, що 28 червня 2018 року (День конституції України) в закладі буде не робочим днем.

У неробочий день, в ургентному порядку, буде забезпечено надання медичної допомоги фахівцями терапевтом, хірургом, акушером-гінекологом та з інтенсивної терапії, проводитимуться необхідні лабораторні і функціональні обстеження.