Життя присвячене медицині.

28 липня святкує свій ювілей людина, яка без перебільшення все своє життя присвятила медицині, служінню високим ідеалам милосердя. В далекому вже 1967 році Тамара Іллівна Воробйова стала студенткою Полтавського медичного стоматологічного інституту. Після його закінчення в 1973 році працювала шкільним лікарем та лікарем-педіатром в 3-ій лікарні міста Полтава. А з 1981 року трудовий шлях Тамари Іллівна тісно і безперервно пов’язаний з Полтавською центральною районною лікарнею. Наполегливо та достойно проходила вона сходинками непростої лікарської долі від дільничного лікаря-педіатра до заступника головного лікаря з охорони дитинства та материнства.

Але де б і на якій посаді не працювала Тамара Іллівна її завжди вирізняли високий професіоналізм, цілеспрямованість, чуйність та готовність завжди прийти на допомогу кожному, будь-то пацієнт, колега чи просто людина, яка опинилась в складній життєвій ситуації. Скількох маленьких пацієнтів врятовано від страшних недуг.

Дорога наша Тамаро Іллівно, прийміть дружні вітання з ювілейним Днем народження! Побажання наші щирі та від всієї душі: великого людського щастя, палкої любові, завзяття та міцного здоров’я, подальших успіхів і задоволення від роботи, чистого мирного неба над головою. Хай кожна мить життя приносить радість. Найкращі вітання дорогій ювілярці! Для нас є честю працювати поруч з Вами.

 

Друзі, колеги, працівники комунального підприємства «Полтавська центральна районна клінічна лікарня Полтавської міської ради» та просто вдячні пацієнти.

ВАКЦИНАЦІЯ – ДОБРОВІЛЬНА І БЕЗОПЛАТНА, ВАКЦИНИ – БЕЗПЕЧНІ #2

https://www.facebook.com/photo/?fbid=367869708023723&set=pcb.367870108023683»Полтавщина отримала 60 тисяч доз вакцини Moderna американського виробництва. Вона призначена переважно для організованих колективів, де на щеплення одразу записалися понад 50 людей.
Зараз на Полтавщині 1200 колективів зареєструвалися на вакцинацію. Мобільні бригади контактують із ними, а вакцину вже почали розподіляти на місця. Ефективність Moderna становить понад 94%. Необхідні дві дози інтервалом у 28 днів, тому через три тижні область має отримати ще 60 тисяч доз для ревакцинації.»

 

https://www.facebook.com/photo/?fbid=368407947969899&set=pcb.368408457969848 «У Центрі вакцинації в Полтаві багатолюдно, бо відсьогодні щепитися проти коронавірусу може будь-хто. Це максимально доступно, легко та безпечно. Приходь і вакцинуйся вже зараз! Обирай своє здоров’я, родину та свободу від COVID-19. Центр працює без вихідних із 9:00 до 18:00. Обирай найближчі Центри вакцинації за посиланням: vaccination.covid19.gov.ua»

 

https://www.facebook.com/photo/?fbid=369603927850301&set=a.101972717946758 «В Полтаві й з Кременчуці відкриваються додаткові два Центри масової вакцинації населення. У Полтаві – у ПД «Листопад», на вулиці Соборності, 58, у Кременчуці – на проспекті Лесі Українки, 80 (колишнє приміщення 4-ї поліклініки). Працюватимуть Центри щоденно з 9:00 до 18:00. У Полтаві щеплюють вакцинами Pfizer і CoronaVac, а в новому Центрі вакцинації в Кременчуці – Pfizer і Moderna. Із собою необхідно мати паспорт, декларацію з сімейним лікарем або ідентифікаційний код.»

Увага ! Шановні пацієнти !

Доводимо до Вашого відома, що в межах реалізації програми державних гарантій медичного обслуговування населення, планові лабораторні обстеження (загальний аналіз крові з лейкоцитарною формулою та сечі, дослідження крові на глюкозу та загальний холестерин) на безоплатній основі проводяться в амбулаторіях загальної практики-сімейної медицини або за направленням вузькопрофільного фахівця консультативної поліклініки.

В інших випадках відповідні послуги клініко-діагностичною лабораторією комунального підприємства «Полтавська центральна районна клінічна лікарня Полтавської міської ради» надаються на платній основі, згідно з затвердженими тарифами.

В разі необхідності отримання додаткових роз’яснень Ви можете звернутися до адміністрації підприємства.

 

Адміністрація комунального підприємства «Полтавська центральна районна клінічна лікарня Полтавської міської ради»

ВАКЦИНАЦІЯ – ДОБРОВІЛЬНА І БЕЗОПЛАТНА, ВАКЦИНИ – БЕЗПЕЧНІ #1

https://www.facebook.com/photo/?fbid=367810044696356&set=a.101972717946758

«Полтавщина розпочинає п’ятий, масштабний, етап вакцинації проти коронавірусу. Відтепер будь-хто максимально доступно й просто зможе отримати щеплення. Де можна вакцинуватися. У Центрах масової вакцинації, які розташовані у п’яти великих містах області: Полтаві, Кременчуці, Лубнах, Миргороді та Горішніх Плавнях. Центри вакцинації працюють щоденно з 9 до 18 години без вихідних. Якщо ви живете в сільській місцевості, вам буде зручно прийти до пункту вакцинації. Вони діють в амбулаторіях по всій області. Таких пунктів щеплення 93. Як записатися на щеплення. За контактним телефоном реєстратури. Телефони Центрів вакцинації – на зображенні. Адреси й телефони пунктів вакцинації, які діють в амбулаторіях, – за посиланням vaccination.covid19.gov.ua. Додаток «Дія». Припиняється реєстрація через сайт або мобільний додаток «Дія» в чергу на вакцинацію. Кого щеплюватимуть. Усіх охочих віком від 18 років. Пріоритет у черзі надаватимуть, як і раніше, людям літнього віку, людям із супутніми захворюваннями та іншим вразливим групам населення. Які вакцини доступні на Полтавщині. Comirnaty/Pfizer-BioNTech, CoronaVac/Sinovac Biotech, AstraZeneca (Covishield, SKBio) та Moderna. Що з собою взяти. Паспорт, декларацію з сімейним лікарем або ідентифікаційний код»