Неврологічне відділення с. Мачухи.

В Полтавській центральній районній клінічній лікарні постійно проводиться робота з благоустрою території та покращення інфраструктури закладу. На черзі вирішення питання з санітарного упорядкування прилеглої території неврологічного відділення розташованого в с. Мачухи, а саме зберігання побутових відходів.

Так було.

Machuhi

Так зараз.

Machuhi2

До відома фахівців!

Наказом від 05.05.2016 року №116-К на посаду заступника головного лікаря з дитинства та материнства комунального закладу «Полтавський районний клінічний центр первинної медичної допомоги» призначено Засядько Вікторію Анатоліївну.

12 травня – Міжнародний День медичної сестри.

Шановні колеги!

 

Напередодні професійного свята прийміть найтепліші та щирі вітання з Днем медичної сестри!

Бажаємо Вам міцного здоров’я, професійної наснаги, творчих здобутків  й успіхів у втіленні Ваших задумів. Нехай зігрівають Вас людська вдячність, професійне визнання та особисте щастя.

 

Адміністрація та профспілковий комітет
Полтавської ЦРКЛ

Повинні пам’ятати вічно…

Цей день уособлює героїзм, силу духу, ратний подвиг й вічну скорботу за мільйонами втрачених життів, нездійсненні мрії і задуми. Для нас, вдячних нащадків, найвищою життєвою істиною є довічна синівська шана і повага героям Великої Перемоги.

Бажаємо всім захисникам Вітчизни міцного здоров’я на довгі літа, мирного неба над головою, щастя, злагоди Вам і Вашим родинам!

 

 

З глибокою повагою та вдячністю,
трудовий колектив Полтавської центральної районної клінічної лікарні