Державна акредитація лікарні

Згідно з рішенням за №603 від 26.06.2015 року обласної акредитаційної комісії Департаменту охорони здоров’я Полтавської обласної державної адміністрації, Полтавській центральній районній клінічній лікарні, терміном до 26.06.2018 року, присвоєна перша акредитаційна категорія.

День Конституції (режим роботи)

Шановні мешканці Полтавського району !

 

Адміністрація Полтавської центральної районної клінічної лікарні доводить до вашого відома, що 27,28 та 29 червня 2015 року в закладі будуть не робочими днями.

В ургентному порядку: буде забезпечено надання медичної допомоги фахівцями терапевтом, хірургом, акушером-гінекологом та з інтенсивної терапії, проводитимуться необхідні лабораторні і функціональні обстеження.

Адміністрація Полтавської центральної районної клінічної лікарні

 

День медичного працівника в лікарні

Напередодні професійного свята – Дня медичного працівника, очільники обласної та районної влади вітали колективи Полтавської центральної районної клінічної лікарні та комунального закладу «Полтавський районний центр первинної медичної допомоги».

З привітальними словами до присутніх звернулися голова районної ради Василь Іванович Степенко, директор Департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації Віктор Петрович Лисак, заступник голови Полтавської районної державної адміністрації Марчук Наталія Вікторівна, головні лікарі закладів Мехедько Олег Анатолійович та Рощак Микола Олександрович.

Виступаючі подякували фахівців-медиків за сумлінну та якісну працю. А медичним працівникам району, є чим гордитись, навіть в нелегких умовах сьогодення вони забезпечують належний обсяг і високу якість медичної допомоги, впроваджують нові ефективні методики лікування й профілактики захворювань.

Кращі отримали заслужені відзнаки від керівництва області та району за старанну працю і вагомий внесок у медичне обслуговування людей.