Увага! Увага! Увага!

До відома зацікавлених осіб. Адміністрація КНП «Полтавська ЦРКЛ» повідомляє, що на виконання вимог розпорядження керівника робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру державного рівня пов’язаної із поширенням коронавірусної інфекції COVID-19 на території Полтавської області від 16 жовтня 2020 р. №133 «Про виконання невідкладних заходів щодо підготовки лікувально-профілактичних закладів області, що надають стаціонарну медичну допомогу хворим на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2, до роботи в умовах погіршення протиепідемічної обстановки на території області» та відповідного розпорядження керівника робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру державного рівня пов’язаної із поширенням коронавірусної інфекції COVID-19 на території Полтавського району Полтавської області від 26 жовтня 2020 р. №39, у зв’язку із значним погіршенням епідеміологічної ситуації та з метою недопущення поширення коронавірусної хвороби з 02.11.2020 року у закладі буде підсилено передбачені карантинні обмеження, а саме: призупинено проведення будь яких планових обстежень, консультацій, профілактичних оглядів, лікування в умовах денного стаціонару тощо.

Надійні партнери.

Всі добре знають, що певні проблеми з фінансуванням медичних закладів спостерігаються вже не перший рік. Хтось змирився і тихо спостерігає за процесом, а хтось шукає додаткові можливості та підтримку. Нашому закладу дійсно пощастило, вже багато років маємо надійного партнера – благодійну організацію «Лікарняна каса Полтавщини». Перелік подарованого обладнання та лікарських засобів, які «Лікарняна каса Полтавщини» подарувала лікарні зайняв би не один лист паперу. Ця допомога завжди приходила вчасно та вирішувала самі нагальні потреби сьогодення.

Ось і зараз, дізнавшись про проведення реконструкції відділення анестезіології і інтенсивної терапії, «Лікарняна каса Полтавщини» надала допомогу з облаштуванням підрозділу сучасним медичним обладнанням. Були подаровані слідкуючий монітор пацієнта ЮМ 300-С-10 та Центральна станція UNET, загальною вартістю 242,2 тис. грн. Дане обладнання дасть можливість забезпечити постійний централізований моніторинг основних життєвих показників у пацієнтів. Кожного року «Лікарняна каса Полтавщини» знаходить можливість підтримати наш заклад.

А ще кожен працівників лікарні, який є членом Лікарняної каси, має можливість отримати грошове відшкодування вартості лікування у випадку захворювання. Що також є дуже суттєвою підтримкою медичних працівників, з їх невисокою заробітною платнею.

У народі кажуть: «Творіть добро, і вам воздасться». Ми щиро вдячні за підтримку і турботу, за ту надану нам можливість більш якісно проводити обстеження та лікування пацієнтів. Сердечно дякуємо благодійникам за розуміння і допомогу!

 

Від імені колективу підприємства, головний лікар КНП «Полтавська ЦРКЛ» Олег Мехедько.

«Червона» та «помаранчева» зони.

Шановні відвідувачі!

Нагадуємо Вам, що з 00 годин 00 хвилин 19 жовтня 2020 року місто Полтава перебуває у «червоній зоні» карантину, населенні пункти Полтавського району у «помаранчевій зоні».

Просимо Вас дотримуватись передбачених обмежень!