Надійні партнери.

Всі добре знають, що певні проблеми з фінансуванням медичних закладів спостерігаються вже не перший рік. Хтось змирився і тихо спостерігає за процесом, а хтось шукає додаткові можливості та підтримку. Нашому закладу дійсно пощастило, вже багато років маємо надійного партнера – благодійну організацію «Лікарняна каса Полтавщини». Перелік подарованого обладнання та лікарських засобів, які «Лікарняна каса Полтавщини» подарувала лікарні зайняв би не один лист паперу. Ця допомога завжди приходила вчасно та вирішувала самі нагальні потреби сьогодення.

Ось і зараз, дізнавшись про проведення реконструкції відділення анестезіології і інтенсивної терапії, «Лікарняна каса Полтавщини» надала допомогу з облаштуванням підрозділу сучасним медичним обладнанням. Були подаровані слідкуючий монітор пацієнта ЮМ 300-С-10 та Центральна станція UNET, загальною вартістю 242,2 тис. грн. Дане обладнання дасть можливість забезпечити постійний централізований моніторинг основних життєвих показників у пацієнтів. Кожного року «Лікарняна каса Полтавщини» знаходить можливість підтримати наш заклад.

А ще кожен працівників лікарні, який є членом Лікарняної каси, має можливість отримати грошове відшкодування вартості лікування у випадку захворювання. Що також є дуже суттєвою підтримкою медичних працівників, з їх невисокою заробітною платнею.

У народі кажуть: «Творіть добро, і вам воздасться». Ми щиро вдячні за підтримку і турботу, за ту надану нам можливість більш якісно проводити обстеження та лікування пацієнтів. Сердечно дякуємо благодійникам за розуміння і допомогу!

 

Від імені колективу підприємства, головний лікар КНП «Полтавська ЦРКЛ» Олег Мехедько.