До відома інвалідів війни, учасників бойових дій, учасників війни, громадян прирівняних по пільгах та інших зацікавлених осіб!

З 01 січня 2020 року організацію медичного обліку осіб вказаних категорій (згідно з вимогами Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» будуть забезпечувати фахівці комунального підприємства «Полтавський районний клінічний центр первинної медичної допомоги» полтавської районної ради.

Лікарі Центру первинної медицини будуть:

– проводити планування і організацію щорічних комплексних профілактичних оглядів;

– складати індивідуальні плани оздоровлення;

– здійснювати відбір та направлення потребуючих для показаних видів лікуванні і реабілітації, в тому числі до обласних госпіталів ветеранів;

– взаємодіяти з центрами та службами психосоціальної реабілітації учасників антитерористичної операції та інших визначених категорій населення;

– проводити пільгове забезпечення на амбулаторному рівні (окрім випадків не віднесених до компетенції сімейних лікарів).

Спеціалісти комунального некомерційного підприємства «Полтавська центральна районна клінічна лікарня» Полтавської районної ради будуть приймати участь в проведенні профілактичних оглядів, а в передбачених випадках забезпечуватимуть динамічний супровід та лікування в профільних стаціонарних відділеннях підприємства.

Відповідні зміни регламентовані наказом Департаменту охорони здоров’я Полтавської обласної державної адміністрації від 18.12.2019 року №1182 «Про взаємодію лікувально-профілактичних закладів по організації медичного обслуговування ветеранів війни, учасників АТО/ООС».

 

 

Адміністрація комунального некомерційного підприємства «Полтавська центральна районна клінічна лікарня» Полтавської районної ради.

51 тиждень 2019 року епідспостереження щодо захворюваності на грип та ГРВІ.

За 51 тиждень 2019 року по району було зареєстровані 346 випадків захворювання на ГРВІ (грип не реєструвався), в тому числі у дітей – 211, показник становить – 506,9 на 100 тис. населення (показник епідпорогу – 1164,0), що нижче епідпорогового на 56,0%. В порівнянні з 50 тижнем спостерігається зниження рівня захворюваності на 17,4%. За 51 тиждень до медичних закладів області з гострими респіраторними вірусними інфекціями госпіталізовано 5 мешканців Полтавського району, із них четверо діти.

50 тиждень 2019 року епідспостереження щодо захворюваності на грип та ГРВІ.

За 50 тиждень 2019 року по району було зареєстровані 419 випадків захворювання на ГРВІ (грип не реєструвався), в тому числі у дітей – 218, показник становить – 613,8 на 100 тис. населення (показник епідпорогу – 849,7), що нижче епідпорогового на 27,8%. В порівнянні з 49 тижнем спостерігається зниження рівня захворюваності на 6,4%. За 50 тиждень до медичних закладів області з гострими респіраторними вірусними інфекціями госпіталізовано 2 мешканців Полтавського району, обоє діти.

Важка втрата

З глибоким сумом колектив комунального підприємства «Полтавська центральна районна клінічна лікарня» Полтавської районної ради сприйняв звістку про смерть Наталії Михайлівни Яковенко, яка тривалий час працювала в закладі. Висловлюємо слова підтримки та співчуття чоловіку Олександру Андрійовичу, дітям та близьким Наталії Михайлівни. Поділяємо Ваші біль та горе.

Вічна пам’ять…

Шановні мешканці Полтавського району !

Адміністрація комунального некомерційного підприємства «Полтавська центральна районна клінічна лікарня» Полтавської районної ради доводить до Вашого відома, що 31 грудня 2019 року та 06 січня 2020 року в закладі будуть не робочими днями, а 28 грудня 2019 року та 04 січня 2020 року (суботи) робочими.

У неробочі дні, в ургентному порядку, буде забезпечено надання медичної допомоги фахівцями терапевтом, хірургом, акушером-гінекологом та з інтенсивної терапії, проводитимуться необхідні додаткові обстеження.

49 тиждень 2019 року епідспостереження щодо захворюваності на грип та ГРВІ.

  • За 49 тиждень 2019 року по району було зареєстровані 449 випадків захворювання на ГРВІ (грип не реєструвався), в тому числі у дітей – 250, показник становить – 657,7 на 100 тис. населення (показник епідпорогу – 756,2), що нижче епідпорогового на 13,0%. В порівнянні з 48 тижнем спостерігається зростання рівня захворюваності на 24,7%. За 49 тиждень до медичних закладів області з гострими респіраторними вірусними інфекціями госпіталізовано 7 мешканців Полтавського району, із них 5 діти.

Робочий візит колег із Дніпропетровщини.

05 грудня 2019 року КНП «Полтавська ЦРКЛ» відвідали представники комунального закладу «П’ятихатська центральна районна лікарня Дніпропетровської області». Колеги з Дніпропетровщини цікавились досвідом впровадження нової системи фінансування спеціалізованої медичної допомоги, обговорювались питання нових підходів в організації роботи медичного підприємства.

48 тиждень 2019 року епідспостереження щодо захворюваності на грип та ГРВІ

За 48 тиждень 2019 року по району було зареєстровані 360 випадків захворювання на ГРВІ (грип не реєструвався), в тому числі у дітей – 214, показник становить – 527,4 на 100 тис. населення (показник епідпорогу – 785,9), що нижче епідпорогового на 33,0%. В порівнянні з 47 тижнем спостерігається зростання рівня захворюваності на 9,0%. За 48 тиждень до медичних закладів області з гострими респіраторними вірусними інфекціями госпіталізованих не було.

Висловлюємо щирі слова співчуття

Колектив КНП «Полтавська ЦРКЛ» висловлює щирі слова співчуття головному лікарю Мехедьку Олегу Анатолійовичу з приводу тяжкої втрати – смерті мами.

У цей скорботний час щиро співчуваємо Вам та Вашим рідним. Не можливо знайти слова втіхи коли стається таке горе.

Вічна пам’ять….