Підведення підсумків роботи медичної галузі району за 9 місяців.

21 жовтня 2015 року підводили підсумки спільної роботи за 9 місяців року фахівці Полтавської центральної районної клінічної лікарні та комунального закладу «Полтавський районний клінічний центр первинної медичної допомоги».

Традиційно не оминули цей захід і очільники районної влади – були присутніми та активно приймали участь в обговоренні нагальних питань медиків голова Полтавської районної ради Василь Іванович Степенко та голова районної державної адміністрації Лідія Іванівна Лепейко.

Відмічено, що незважаючи на значні обсяги проведеної роботи залишається значна кількість проблемних питань, які потребують для позитивного вирішення і в подальшому дієвої підтримки районної влади.

Констатовано необхідність більше уваги приділяти протидії соціально значущих хвороб, профілактиці серцево-судинної та онкологічної патології, оптимізації видатків в умовах фінансового дефіциту галузі та раціонального використання наявних ресурсів, питанням контролю за побічною дією лікарських засобів, медичному забезпеченню соціально-неадаптованих верств населення, переселенців з тимачовоокупованих територій та зони проведення АТО, проведенню профілактичних щеплень.

 

Адміністрація Полтавської центральної районної клінічної лікарні